מרכז עסקים LINER

המחיר למ"ר אינו כולל עלות חבילת עבודות גמר ואיבזור

עלות חבילת עבודות גמר החל מ-$350 למ"ר

בואו להיות חלק ממרכז העסקים החדשני של קייב

בלב העסקי של קייב, היכן שממוקמות החברות הבינלאומיות והמקומיות המובילות, נבנה לו מתחם חדש, יוקרתי ועמוס בסטייל ואסתטיקה – LINER. המתחם הזה נבנה בשאיפה להפוך למרכז עסקי ותרבותי עבור חברות בינלאומיות, ובין כתליו עוד ייווצרו פרויקטים גלובליים רבים.

המתחם נבנה תוך שימוש בטכנולוגיות הנדסיות חדשניות ומתקדמות ביותר בכל התחומים (מיזוג אוויר, מערכת אוורור, בטיחות וכיבוי אש), וכן תוך חשיבה על הפרטים הקטנים ותפיסה אדריכלית מודרנית. הוא מיועד לאנשים שמעריכים אסתטיות, נוחות ויעילות.

בתכנון המתחם נעשתה גם חשיבה על התשתית הפנימית, והוא כולל מרכז מסחרי מעוצב לשימוש בעלי המשרדים והדיירים, ובו מסעדה עם מרפסת שמש שתעזור להירגע מיום העבודה, סניף בנק, בית כנסת, וכן שלושה חדרי ישיבות – שניים סגורים (בגודל 59 ו-55 מ"ר), וכן חדר מרווח עם מרפסת שמש פתוחה (410 מ"ר). 

הרשמה מוקדמת לפרויקט ותיאום פגישה

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם!

סביבת המתחם

מרכז LINER נמצא ממש בלב אזור העסקים והתעשייה של קייב, על הגדה הימנית של העיר. הבנייה באזור הזה מורכבת מכמה סוגים: בנייני מגורים נמוכים (בעיקר משנות ה-70 וה-80), מבנים תעשייתיים וכן מרכזי עסקים ובנייני משרדים גבוהים.

 

בסביבת מתחם ה-LINER תוכלו למצוא אינסוף אתרי מסחר מגוונים – מרכזים מסחריים וקניונים, היפרמרקטים, פארק קמעונאות, מתחמי אוכל, חנויות, שווקים וחניונים.

לוקיישן מנצח

המתחם העסקי LINER ממוקם בשכונת פודול, על הגדה הימנית ובין עורקי התנועה העיקריים של קייב – שדרת סטפן בנדר ורחוב נובו קונסטנטינובסקי. המתחם נמצא במרחקים קצרים מתחנת המטרו פוצ'אינה וכן מהחשמלית זניט, מה שנותן עוד יתרון מדהים למיקום.

נגישות למתחם

נגישות היא מילת המפתח כשמדובר על LINER. המרכז נמצא במרחק של פחות מ-50 דקות משדה התעופה הבינלאומי של קייב "בורסיפול", על גבי מחלף שמקשר בין עורקי התנועה העיקריים של העיר ולצד הכבישים המהירים, מה שיוצר נגישות מדהימה לכל חלקי העיר במהירות ובקלות – יתרון חשוב ומשמעותי עבור משרדים עסקיים!

כמו כן, המתחם העסקי מרוחק 6 דקות הליכה מתחנת הרכבת החשמלית "זניט", 20 דקות הליכה מתחנת המטרו "פוצ'אנה", ובין 10-15 דקות מתחנות אוטובוס ואוטובוס חשמלי, וכן מוניות שירות עירוניות ומסלולי רכבת חשמלית.

בגלל הריכוז הגבוה של תחבורה ציבורית באזור וכן בשל הישיבה על עורקי התחבורה הראשיים, האזור כולו הפך למרכז התחבורה העיקרי עבור נוסעים שמתגוררים בשכונת אובולון (כ-50 אלף אנשים), פודול (כ-200 אלף אנשים) וסירץ (כ-50 אלף אנשים), שעוברים באזור באופן יומיומי!

תנאי השקעה:

המחיר למ"ר אינו כולל עלות חבילת עבודות גמר ואיבזור

עלות חבילת עבודות גמר החל מ-$350 למ"ר

הרשמה מוקדמת לפרויקט ותיאום פגישה

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם!

*התוכן בדף זה, ובכלל זה, כל הפרטים המוצגים, המפות, התמונות וההדמיות- נועדו להמחשה בלבד ואין בתוכן האתר, על ככל הפריטים המופיעים בו כדי להוות כל מצג ו/או התחיביות מצד האתר כשאר את החברה יחייב הסכם פרטני מחייב, על נספחיו, החתום בידי הצדדים להסכם.