סים קארד – תקשורת ואינטרנט בקייב

חבילת תקשורת בחופשה בחו"ל היא חשובה לכולנו והדרך הזולה והפופולרית ביותר להשיג אותה היא באמצעות סים כארד (שזול משמעותית מאשר חבילה מראש דרך חברות התקשורת בארץ). אם אתם נוסעים בקרוב לקייב ומחפשים סים כארד בקייב, הכתבה הבאה תציג לכם כל מה שצריך לדעת על החבילות השונות, איפה משיגים אותן וכמה הן עולות. 

שימו לב, קייב מרושתת ברשת ווי-פי די איכותית, אך אם אתם רוצים להתנייד ממקום למקום באמצעות רשת האינטרנט (למשל, דרך גוגל מאפס), או להיות תמיד מעודכנים ומחוברים (כדי להעלות לסטורי את התמונה מהביקור בקתדלרת סופיה הקדושה) אין ספק שעדיף לרכוש סים כארד בקייב ולוודא שאתם תמיד מחוברים לאינטרנט. 

איפה קונים סים כארד בקייב?

ניתן לרכוש סים קארד ישר בשדה התעופה, אך למעשה אתם עלולים להיתקל במחיר גבוה יותר, ולכן ההמלצה היא לרכוש את הכרטיס בחנויות של חברות המובייל עצמן או בקיוסקים המפוזרים בעיר. ישנן שתי חברות עיקריות שמאפשרות רכישת סים כארד בקייב לתיירים:

חברת Kyivstar 

החברה מציעה מספר כרטיסי סים וחבילות שמתאימות לתיירים. תוכלו למצוא חבילות חודשיות של 2GB אינטרנט ו-30 דקות שיחה (ב~עשרה שקלים), דרך חבילה של 8GB ו-150 דקות שיחה (ב~19 שקלים) עד חבילה של אינטרנט בלתי מוגבל ו-300 דקות שיחה (בקצת פחות משלושים שקלים). כן, אלו באמת המחירים! 

ניתן למצוא חנויות של רשת KYIVSTSAR שמפוזרות בעיר, ותמצאו חנות גם ברחוב המרכזי Khreschstky, מספר 52.

חברת Vodafone  

חברה בינלאומית ואמינה שמציעה חבילות חודשיות של כרטיס סים פרי-פייד. תוכלו למצוא חבילה של 4GB אינטרנט ו-65 דקות שיחה (ב~שמונה שקלים), חבילה של 8GB אינטרנט ו-100 דקות שיחה (ב~עשרה שקלים) וחבילה של אינטרנט ללא הגבלה ו-150 דקות שיחה (ב~15 שקלים). כמו שניתן לראות, החברה הזו זולה יותר. גם כאן, יש להגיע לאחת החנויות המפוזרות בעיר, כאשר יש אחת ברחוב המרכזי Khreschstky במספר 15. 

מה צריך לדעת לפני שקונים סים כארד בקייב?

כשאתם הולכים לקנות סים כארד מומלץ לקחת אתכם את הדרכון, כי יש סיכוי שיבקשו אותו בעת הרכישה וירשמו את הכרטיס על שמכם. לא תמיד זה קורה, אבל תמיד עדיף שיהיה עליכם. ברגע שאתם רוכשים, המוכר יחליף את כרטיס הסים, יוודא שהחבילה עובדת ותוכלו לצאת לדרככם עם חבילת תקשורת מהירה ואיכותית לכל החופשה שלכם!

כמו כן, ניתן לרכוש את הכרטיסים האלו אפילו בקיוסקים המפוזרים בעיר. אם אתם קונים כרטיס בקיוסק, תצטרכו להחליף את הכרטיס בעצמכם ולהפעיל אותו באמצעות שיחה למספר הטלפון בגב החבילה. דרך הקיוסקים ניתן גם לרכוש כרטיסי הטענה, במידה ונגמרה לכם החבילה ואתם רוצים לרכוש חדשה בלי לקנות כרטיס חדש.  התהליך הזה ממש לא מסובך, אבל למה לא להגיע לאחת החנויות ושיעשו את זה עבורכם? לכן, ההמלצה שלנו להגיע ישירות לאחת מחנויות התקשורת. 

תוכן עניינים

מחפשים מדריך בקייב?

השאירו פרטים ונחזור אליכם עם הצעה!

app
היום כל טיול בעולם יכול להפוך להיות הרבה יותר קל ופשוט אם מורידים מראש את האפליקציות הפופולריות ביעד אליו נוסעים. עם האפליקציות האלו תוכלו להתנייד...