איך להגיע מקייב לאומן? כל הדרכים!

ישראלים רבים מעוניינים להגיע מקייב לאומן, בעיקר כדי לבקר בקבר של רבי נחמן מברסלב, אבל לא רק; באומן יש גם אטרקציות נוספות, כמו רחוב פושקינה, רחוב תוסס שהפך כמעט ישראלי ושווה מאוד ביקור. ישנם גם מוזיאונים הפזורים ברחבי העיר, שוק זול, גן סופיה הירוק והעמוס אטרקציות למשפחות וכמובן אתרים יהודיים שונים.

נסיעה לאומן כמעט תמיד עוברת בקייב, שכן בקייב נמצאשדה התעופה הקרוב ביותר לאומן. המרחק מקייב לאומן הוא כ-200 קילומטרים, בערך שעתיים-שלוש על הכביש. טיסות מגיעות מישראל לשדה התעופה בוריספול בקייב, ולאחר מכן ניתן להמשיך ישירות לאומן, או להנות קצת מהעיר ולאחר מכן לנסוע לאומן.

ישנן כמה דרכים עיקריות להגיע לאומן מקייב:

איך להגיע מקייב לאומן באוטובוס?

הדרך הראשונה היא באמצעות אוטובוס ישיר. נסיעה לאומן מקייב באוטובוס תמשך קצת פחות משלוש שעות, ויוצאת פעמיים ביום – ב9:45 וב-22:45 – מהתחנה המרכזית של קייב. את הנסיעה עושה חברת האוטובוסים Gunsel Group במחיר של 25-35 שקלים לכיוון. ניתן לרכוש כרטיס דרך האתר אונליין או בתחנה עצמה. המושבים באוטובוס נוחים ולכל מושב טלוויזיה חכמה – כמו במטוס – שתעזור לכם להעביר את הנסיעה! 

ישנו קו אוטובוס נוסף שיוצא מהתחנה Teremky, שניתן להגיע אליה במטרו ממרכז קייב. מTeremky יוצא אוטובוס בכל ארבע שעות, והנסיעה נמשכת שעתיים ורבע ומגיעה ישירות לתחנה המרכזית באומן. הנסיעה של חברת האוטובוסים Ecolines. גם כאן, ניתן לרכוש כרטיסים באינטרנט או בתחנה עצמה.

איך להגיע מקייב לאומן ברכב? 

אופציה אחרת היא לשכור רכב ולנסוע את הדרך לבד. הדרך בין קייב לאומן היא די ישירה ופשוטה ועוברת בכביש מהיר אחד, וכיוון והיא קצרה יחסית – כשעתיים וקצת – אין ספק שניתן לעשות אותה לבד. ניתן לשכור רכב באחת מסוכנויות הרכב המוכרות (SIXT, HERTZ), אותן ניתן למצוא בשדה התעופה או בעיר קייב עצמה. אל תשכחו להגיע עם רישיון נהיגה בתוקף. הנסיעה פשוטה והכביש מתוחזק. 

איך להגיע מקייב לאומן במונית?

אם אתם מעדיפים לא לנהוג, ניתן לבצע את הנסיעה במונית. מונית ישירה מקייב לאומן תעלה לכם בין 200-240 שקלים, סכום שנחשב סביר לנסיעה של שעתיים בין הערים. שימו לב, סכמו מראש את המחיר עם הנהג. ניתן להזמין מונית באמצעות אחת האפליקציות – UKLON (גט טקסי של האוקראינים), או אובר הבינלאומית. ניתן להסתייע גם באחת מחברות המוניות המסורתיות, רק כאמור, אל תשכחו לקבוע את התשלום מראש.

הסעות מסודרות מקייב לאומן

דרך נוספת שכדאי מאוד להכיר היא הסעות מסודרות לישראלים המעוניינים להגיע מקייב לאומן. ישנו קו יומי קבוע שנוסע מקייב לאומן, ומותאם לשעות הנחיתות של הטיסות הישראליות לקייב. את ההסעות מומלץ להזמין מראש במשרד "גלאט תור". נסיעה בקו הקבוע תעלה כ-25$ לכיוון, כאשר ישנן אופציות מותאמות של מוניות בהזמנה אישית. 

תוכן עניינים

מחפשים מדריך בקייב?

השאירו פרטים ונחזור אליכם עם הצעה!

app
היום כל טיול בעולם יכול להפוך להיות הרבה יותר קל ופשוט אם מורידים מראש את האפליקציות הפופולריות ביעד אליו נוסעים. עם האפליקציות האלו תוכלו להתנייד...